DREAMS s. r. o. dováží na český trh řadu let luxusní dámskou módu a nyní rozšířila svou nabídku i pro pány. Dámy si mohou vybírat jak z originální tvorby EB78, tak ze značek Joseph Ribkoff, Gipsy by Mauritius, By o lala, Be First a dalších.. Pány jistě  potěší sportovně elegantní móda značky Repablo.

Pro náročnější z Vás je tu originální tvorba značky EB78. Jedná se o luxusní, neopakovatelné modely z prvotřídních materiálů, v kterých ženy nejen krásně vypadají, ale i se v nich cítí velmi pohodlně. Tvorba se upíná především na šaty s prvky extravagance, ale i jiné modely nejsou výjimkou.

Joseph Ribkoff je kanadská značka, působící na trhu přes 20 let a v její nabídce jsou modely i ve větších velikostech (vel. 34 - 50). Vyznačuje se kvalitními materiály, ušitím i perfektně padnoucími střihy.

Gipsy by Mauritius je německá módní značka v jejíž nabídce najdete dámské a pánské kožené bundy.

Repablo je značka specializující se na výrobu pánského oblečení. Od svého počátku klade velký důraz na jedinečnost svého určeného stylu – a to je sportovní elegance. Pokud jsou vaše priority originální design, špičková kvalita a důraz na detail, tak Repablo je pro Vás to pravé. Od podzimu 2013 se nově značka zaměřila i na výrobu dámských košil, které zaujmou snad každou ženu.

Fotogalerii nových kolekcí najdete vždy na našich facebookových stránkách.

Našim klientům se věnujeme na maximum a přesně podle jejich potřeb. Chceme podtrhnout osobnost každého zákazníka i zákaznice. I proto se řídíme mottem z knihy Návrat k lásce…

Video

 

Kontakt Dreams

BOUTIQUE DREAMS
DREAMS spol. s r.o.
Jiřího náměstí 10/13
Poděbrady

Telefony: 
602 334 765 / 724 947 984

Otevírací doba

Středa - Pátek:
10:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00 

Sobota:
10:00-12:00

Nebo po předchozí telefonické domluvě

© Dreams 2016 | Exluzivní dámská a pánská móda | www.dreams-fashion.cz | design solecito.cz