Pražský music club&bar Phenomen ožil poslední březnový večer módní přehlídkou boutiqu Dreams s.r.o. Kolekce francouzské značky 2026 - deux mille vingt six je svěží a mladistvá.

Zajímavým střihům dominovaly asymetrické výstřihy, řasení, květy a ornamenty. Modely byly dokonale sladěny s barevnými doplňky, šperky a výraznou bižuterií.

Více…

Zdroj: MÓDA A STYL.cz

Boutique Dreams oslavil výročí prvního roku působení v Praze a jedenácti let v České republice formou módní přehlídky. Boutique Dreams nabízí francouzskou módu, italskou obuv doplňkové zboží v podobě bižuterie, hodinek a kabelek. Dreams není jen obchodem, do kterého přijdete a nakoupíte, čeká vás zde příjemná atmosféra a zájem o to, abyste se při odchodu cítila prostě skvěle.

Více…

Zdroj: PrimaŽena.cz

Pražský music club&bar Phenomen módní přehlídkou boutiqu Dreams s.r.o. Návštěvníci měli možnost zažít večer ve znamení francouzské módy.

Modelky z agentury Czechoslovak models, mezi kterými jako diamant zazářila Andrea Verešová nebo Miss ČR 2009 Aneta Vignerová předvedly nadčasové modely francouzské značky 2026 - deux mille vingt six. Na závěr přehlídky nechyběla dlouho očekávaná originální kolekce paní Evy Beránkové, majitelky boutiqu Dreams.

Více…

Zdroj: CLUB ŽENA.cz

Pražské studio Wella otevřelo své prostory v podvečer 10.června 2010 všem vyznavačům krásy, elegance a šarmu. Boutique Dreams, s.r.o. zde prostřednictvím módní show představil jarní a letní kolekci nejžhavější pařížské módy značek Astuces, 2026 a Zone Bleue.

Více...

Zdroj: Friseur

Rádi se odlišujete od davů a máte smysl pro originalitu?

Právě pro Vás je určena módní přehlídka boutique Dreams s.r.o. Ten přiváží a kombinuje na míru to nej přímo z Paříže. Vedle modelů známých značek představí po dlouhé době svojí kolekci i majitelka boutiqu paní Eva Beránková.

Návštěvníci clubu spatří na vlastí oči nejnovější kolekci značky 2026, kterou stejně jako v loňském roce předvedou známé modelky z agentury Milady Karasové – Czechoslovak models.

Více…

Zdroj: Žena-podnikatelka.cz

Za všeobecně přijímanou pravdu se pokládá, že hlavním městem světové módy je Paříž. Dodnes jsou symboly francouzské módy pompadúrka, koktejlky a hlavně osobitý styl. A právě ten nabízí v samotném centru Prahy majitelka boutiqu Dreams v Jungmannově ulici 20 – Eva Beránková. Na jejím příběhu lze dokladovat, že když něco opravdu chceme, tak toho dosáhneme, protože je to stav mysli.

Více…

Zdroj: Brands&Stories

Boutique Dreams s.r.o. dne 10. června 2010 představil ve Studiu Wella v Salvátorské ulici v Praze jarní a letní kolekci pařížské módy. Přehlídku moderovala populární moderátorka Kateřina Dušková, která je sama pravidelnou zákaznicí butiku Dreams.

Módní show si nenechal ujít ani známý fotograf Robert Vano. Modelky z agentury Milady Karasové – Czechoslovak models, mezi kterými zazářila i loňská vítězka MISS ČR Aneta Vignerová, předvedly modely francouzských značek Astuces, 2026 a Zone Bleue.

Mezi modely mohli diváci spatřit jak elegantní šaty tmavých barev, tak pestrobarevné modely a doplňky.

Více…

Zdroj: MÓDA A STYL.cz

Žena může být krásná v každém věku. Toto krédo vystihuje poslání salónu DREAMS Evy Beránkové.

Módní salón DREMS vznikl již před patnácti lety. Celou řadu let byla jeho náplní francouzská móda dovážená přímo z centra Paříže. Postupem času přestala být nabídka některých výrobců odpovídající, tak se před dvěma lety Eva Beránková rozhodla založit vlastní značku, která nese název EB78. Nejedná se jen o její práci, ale o pocit sebevyjádření a radost z každého kousku oblečení. Celkovou filozofií salónu DREAMS je dělat lidi šťastnými. Od března můžete salón Evy Beránkové navštívit na nové adrese na Vinohradech, nebo zavítejte na e-shop na stránkách www.eb78.cz.

Více...

Zdroj: zenyprozeny.cz

Video

 

Kontakt Dreams

BOUTIQUE DREAMS
DREAMS spol. s r.o.
Jiřího náměstí 10/13
Poděbrady

Telefony: 
602 334 765 / 724 947 984

Otevírací doba

Středa - Pátek:
10:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00 

Sobota:
10:00-12:00

Nebo po předchozí telefonické domluvě

© Dreams 2016 | Exluzivní dámská a pánská móda | www.dreams-fashion.cz | design solecito.cz